Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto
instagram-slider-3

Zdjęcia z Instagram w produktach Alboom.pl

Miło nam poinformować, że zamawiając produkty w serwisie Alboom.pl masz możliwość wgrać swoje zdjęcia z serwisu Instagram. Teraz jest to bardzo proste. W edytorze w kroku pierwszym, poza opcją dodania zdjęć z komputera jest opcja dodania zdjęć z Instagram. Po jej wybraniu logujemy się do serwisu Instagram. Następnie nasz edytor wyświetla Twoje zdjęcia Instagramowe. Możesz wybrać zdjęcia, które chcesz wgrać do edytora a następnie wciskasz guzik [Kliknij aby wczytać zdjęcia]. Teraz tylko musisz odczytać chwilę aż zdjęcia się przekopiują i już możesz korzystać z nich w edytorze tak jak ze zdjęć, które dotychczas wgrywałeś z komputera.

Czy zdjęcia z instagramu są dobre do druku

To bardzo dobre pytanie. Zdjęcia z instagramu mają rozdzielczość 640 na 640 pikseli. To pozwala na druk w rozmiarze ok. 7 na 7cm. Musimy jednak pamiętać o 2 dodatkowych parametrach. Jakości samych zdjęć i odległości z jakiej się je ogląda. Do instagramu wgrywamy nasze najlepsze zdjęcia dlatego też potem w druku wychodzą one dużo lepiej. Jest też wiele produktów, które oglądamy z większej odległości. Wtedy takie zdjęcie może być dużo większe. Poniżej przedstawiamy produkty najlepiej pasujące do instagramowych zdjęć.

Fotokalendarz biurkowy XL

Fotokalendarz biurkowy XL ze zdjęciami z instagramu w Alboom.pl Nie kryjemy, że to nasz ulubiony kalendarz. Dlatego też jest na pierwszym miejscu na idealny produkt dla zdjęć instagramowych. Kilka projektów jest jakby do tego stworzone i są dostosowane do kwadratowych zdjęć rozmiaru ok 9 na 9cm. Tak więc wybierając ten kalendarz możesz być pewien, że Twoje instagramowe zdjęcia będą się prezentować w najlepszej jakości.

Fotokalendarz biurkowy tygodniowy

Fotokalendarz biurkowy tygodniowy ze zdjęciami z instagram w Alboom.pl W fotokalendarzu tygodniowym możesz umieścić 53 zdjęcia. Kilka projektów pasuje do zdjęć kwadratowych z instagramu. Są też one idealnej wielkości dla uzyskania najlepszej jakości druku.

Kalendarz wiszący A5

Mały fotokalendarz wiszący A5 ze zdjęciami z instagramu od Alboom.pl Mamy wiele kalendarzy wiszących ale do małych zdjęć z instagramu najlepiej pasują malutkie kalendarzyki rozmiaru A5. Jest 6 specjalnych projektów przygotowanych dla kwadratowych zdjęć. Nadają się one idealnie do zdjęć instagramowych i dzięki małemu rozmiarowi kalendarza masz pewność, że będą wyglądać świetnie.

Terminarze 10 na 15cm

Terminarz ze zdjęciami z instagrama od Alboom.pl Terminarz 10 na 15cm czyli mała książeczka na małe zdjęcia. W terminarzu można umieścić 53 kwadratowe instagramowe zdjęcia, po jednym na każdy tydzień. Będą one wydrukowane w wielkości idealnej dla uzyskania najwyższej jakości. Pod każdym zdjęciem znajdzie się trochę miejsca na notatki a na sąsiedniej stronie kalendarz.

Fotoobraz 40 na 40cm

Fotoobrazy ze zdjęciami z instagramu w Alboom.pl Nasz najmniejszy kwadratowy fotoobraz ma rozmiar 40 na 40 cm. To dużo dla małych zdjęć instagramowych. Pamiętajmy jednak, że obrazy wiszą na ścianie i patrzymy na nie z dużej odległości. Z naszych doświadczeń wynika, że zdjęcia instagramowe świetnie wyglądają na obrazie. Trudno się jednak temu dziwić w końcu wiele tych zdjęć to małe dzieła sztuki.

Zeszyty szkolne

Zeszyty szkolne ze zdjęciami z instagramu na okładce w Alboom.pl Samodzielnie zaprojektowane zeszyty szkolne to świetna sprawa. Jak je jednak zaprojektować jeśli nie mamy dobrego zdjęcia. Tu z pomocą przychodzi instagram. Wybierzmy najlepszą fotkę z naszych najlepszych fotek i okładka gotowa.

Szybkie fotoksiążki 21 na 21 cm

Kwadratowe fotoksiążki ze zdjęciami z instagramu w Alboom.pl Nasze szybkie fotoksiążki są jakby stworzone do zdjęć instagramowych. Ściągamy zdjęcia, ustawiamy je w kolejności i już mamy książkę. Zdjęcia instagramowe nawet wydrukowane na całą stronę w rozmiarze 21 na 21cm będą wyglądać dobrze. Jeśli jednak trochę się boimy o jakość możemy umieścić po 4 zdjęcia na jednej stronie.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2022 Alboom Sp. z o.o..