Witaj niezalogowany | zaloguj się | załóż darmowe konto

Zdążymy zrobić książki na zakończenie roku szkolnego

Fotoksiążki szkolne w Alboom.pl

W Alboom.pl jesteśmy dumni z tego, że zawsze dajemy radę zrealizować wszystkie zamówienia na czas. Kiedy inni już dali za wygraną i mówią, że już za późno. My zrealizujemy Twoje zamówienie.

W roku 2019 rok szkolny kończy się w środę 19 czerwca. Tak więc wszystkie książki powinny trafić do Was najpóźniej we wtorek 18 czerwca.

Czas realizacji zamówień na fotoksiążki w tym okresie to 2 dni robocze (przy większych zamówieniach 3 dni). Z tego wynika następujący kalendarz:

  • Odbiory własne – Jeśli chcesz odebrać książki osobiście we wtorek złóż zamówienie najpóźniej do niedzieli 16 czerwca. Przy większej ilości książek bezpiecznie jest je zamówić do czwartku 13 czerwca.
  • Wysyłka kurierem – Aby książki dotarły na wtorek musimy je wysłać w poniedziałek. To znaczy, że książki, które mają być wysłane kurierem należy zamówić do czwartku 13 czerwca. Przy większej ilości książek lepiej je zamówić do środy 12 czerwca.

Pomimo tego, że zawsze stajemy na głowie aby zrealizować wszystkie zamówienia to jednak najlepiej nie ryzykować i nie zostawiać zamówienia na ostatni możliwy dzień. Zapraszamy do projektowania książek i pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Wszystkie nasze fotoksiążki można znaleźć tutaj.

Mamy też specjalny projekt fotoksiążek szkolnych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zamówić fotoksiążkę szkolną przeczytaj nasz poradnik.

Promocja na fotoksiążki szkolne

W czerwcu na wszystkie fotoksiążki mamy specjalną promocję. Dostaniesz tyle zniżki ile zamówisz sztuk. Więcej szczegółów tutaj.

Zapraszamy do zamawiania fotoksiążek na zakończenie szkoły. To najlepsza pamiątka, do której będziecie zaglądać przez długie lata. Pamiętajcie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktujcie się z nami. Na pewno pomożemy.

INFORMACJE

Gwarancja jakości
Regulamin
Polityka prywatności

Zawsze i chętnie udzielimy Ci pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie krępuj się wysłać maila lub zadzwonić.

info@alboom.pl

telefon: 501 270 409

ALBOOM.PL

Copyright ©2009-2024 Alboom Sp. z o.o..